نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
کاردانی به کارشناسی

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۷

این مقاله علمی آموزشی سعی دارد به مبحث زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 – 98 بپردازد. شما می توانید سوالات خود را از کارشناسان میهن مشاور پرسش نمایید. تمامی مقالات مرتبط با مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در وب سایت میهن مشاور موجود بوده و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت از این مقالات بازدید نمایند. با ما همراه باشید.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

طبق اعلام سازمان سنجش زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از 7 خرداد آغاز شده و به مدت یک هفته تا 14 خرداد ادامه دارد . نحوه ثبت نام بصورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می شود . با وجود اینکه ثبت نام برخی از رشته ها بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی است ، کلیه داوطلبان باید در بازه ای که ذکر شد حتما ثبت نام اینترنتی خود را انجام داده و رسید ثبت نام بگیرند . پس ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی فارغ از اینکه رشته مدنظر شما با آزمون است یا بدون آزمون باید توسط کلیه داوطلبان انجام بگیرد .

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

از تفاوت های بارز کنکور کاردانی به کارشناسی نسبت به اکثر آزمون هایی که سازمان سنجش برگزار می کند زمان انتخاب رشته است . انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی همزمان با ثبت نام آزمون انجام می شود و طی آن هر داوطلب حق دارد در رشته خود حداکثر 50 دانشگاه و به عبارت بهتر رشته محل را انتخاب کند . در این میان نحوه پذیرش به دو شکل است . در برخی رشته ها پذیرش بصورت با آزمون است و بنابراین داوطلب باید بدون اطلاع از نتیجه آزمون خود انتخاب رشته کند . نوع دیگر پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی است که در آن داوطلب از آزمون معاف است و صرفا باید انتخاب رشته کند . پس نتیجه می گیریم هم در رشته های با آزمون و هم رشته های بدون آزمون ، انتخاب رشته محل باید حتما انجام شود . در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی برای دانشگاه های روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و غیرانتفاعی ، تنها ملاک پذیرش رتبه و به بیان بهتر نمره آزمون داوطلب است بنابراین ترتیب انت

edu.uast.ac.ir

uast.ac.ir

زمان پذیرش کاردانی به کارشناسی 97

خاب ها صرفا باید براساس علاقه باشد . به عبارت بهتر این تصور اشتباه که دانشگاه های سطح پایین را اگر در انتخاب اول بزنیم شانس قبولی مان بیشتر می شود به هیچ وجه در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی صحت ندارد . همچنین همانطور که در بالا گفتیم تحصیل در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد در رشته های غیر پزشکی بدون کنکور است . اما در رشته های  گروه پزشکی داوطلبان باید در کنکور کاردانی به کارشناسی ثبت نام کنند . در مرحله ثبت نام و انتخاب رشته ، داوطلبان می توانند تنها دانشگاه های دولتی را انتخاب کنند و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بعد از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی و معمولا اواخر شهریور یا اوایل مهر ماه انجام می شود .

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۷
4.5 (90%) 2 votes

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی
دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۷

دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 در این بخش از سایت میهن مشاور خدمتتان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =