نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
مدارس نمونه دولتی

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای سال تحصیلی 97 – 98 از شنبه چهاردهم اسفند ماه آغاز می‌ شود. ثبت‌ نام داوطلبان آزمون نمونه دولتی، تا روز شنبه 19 فروردین ماه 1397 ادامه خواهد داشت و این فرایند از طریق سایت (tehranedu.ir) قابل انجام است. آزمون ورودی دبیرستان‌ های نمونه دولتی دوره‌ های اول و دوم متوسطه و هنرستان‌ های نمونه دولتی راس ساعت 9 صبح روز جمعه 9 تیرماه سال 97 در سراسر کشور به صورت هم‌ زمان برگزار خواهد شد.

زمان ثبت‌ نام آزمون مدارس نمونه دولتی

این مقاله علمی اموزشی سعی دارد به مبحث ثبت نام آزمون نمونه دولتی بپردازد. تمامی نکات مرتبط با منابع مطالعاتی و برنامه ریزی تحصیلی آزمون های نمونه دولتی در وب سایت میهن مشاور درج گشته است. شما می توانید با مراجعه به صفحات مختلف سایت از این مقالات بهره مند گردید. در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با کارشناسان میهن مشاور تماس بگیرید. با ما همراه باشید.

ثبت نام آزمون نمونه دولتی

زمان پذیرش مدارس نمونه دولتی – مدارس نمونه دولتی که هر ساله با تب و تاب زیادی بین دانش‌ آموزان و والدین آنها همراه است، مدارس نمونه کشور هستند. دانش‌ آموزان در آزمون ورودی آنها ثبت‌ نام می‌ کنند و برای قبولی در این مدارس تلاش زیادی می‌ کنند تا بتوانند جز دانش‌ آموزان نمونه کشور باشند.

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۷

زمان ثبت نام مدارس سال ۹۷

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۹۷

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷

ثبت‌ نام در مدارس نمونه دولتی

برای پذیرش دانش‌ آموزان در مدارس نمونه دولتی، امتحان ورودی جامعی برگزار می شود. دانش‌ آموزانی که بیشتر تلاش کرده‌ اند و با برنامه درس خوانده‌ اند و از همه مهم‌ تر برای این آزمون خود را ثبت‌ نام کرده‌ اند، قبول می‌ شوند. می‌ توانند در مدارس تیزهوشان که در شهرشان هستند در زمان مشخص، مراجعه و کارهای ثبت‌ نام خود را انجام دهند.

ثبت نام دانش آموزان ایرانی خارج از کشور در آزمون نمونه دولتی

دانش‌آموزان ایرانی که خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند نیز می‌توانند در آزمون نمونه دولتی 97-98 شرکت کنند. ثبت نام نمونه دولتی این دانش‌آموزان ایرانی ساکن خارج از کشور در مدارس نمونه دولتی با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و سایر مدارک مورد نیاز، توسط وکیل دانش‌آموزان می‌تواند انجام شود.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی سامانه - Nemoone.medu.ir
معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir

معرفی سامانه – Nemoone.medu.ir در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است. سامانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =