نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
داروسازی بدون کنکور

رشته داروسازی بدون کنکور

ثبت نام در رشته داروسازی بدون کنکور در این بخش از سایت میهن مشاور ارائه شده است، از این رو اگر شما علاقه مند به قبولی در کنکور دارو سازی می باشید، پیشنهاد می کنیم این بخش از سایت میهن مشاور را مطالعه بفرمایید. اگر شما علاقه مند به تحصیل در رشته دارو سازی می باشید باید توجه داشته باشید که داروسازی از رشته های پر طرفدار کنکور تجربی و گروه علوم پزشکی می باشد که قطعا در انتخاب رشته ی کنکور ۹۷ هم بازار طرفدارای این رشته داغ است و هدف خیلی از داوطلبان می باشد.

لازم به ذکر است که اگر در صورتی که سوالاتی در زمینه رشته دارو سازی و یا حتی بازار کار، طول مدت تحصیل و … داشتید می توانید با مشاوره تحصیلی میهن مشاور تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

معرفی رشته داروسازی

داروساز به شخصی گفته می شود که اطلاعات زیادی در رابطه با داروهای موثر، کم ضرر و پر‌ اثر را دارا می باشد. داروساز‌ در دانشگاه تحت آموزش قرار داده می شوند تا مکانیسم بیوشیمیایی تاثیر دارو‌، عوارض جانبی، نقش درمانی و تداخلات را درک نمایند. به همین خاطر آن‌ها باید از دانش کالبد‌شناسی، فیزیولوژی و پاتوفیزیولوژی آگاه باشند.

وظایف داروساز

  • دریافت نسخه پزشکان و آماده کردن دارو تجویز شده برای تحویل به بیماران
  • ارائه توصیح درباره مصرف صحیح داروها شامل زمان، میزان و عوارض
  • ارائه توصیح به بیماران در مورد رژیم های غذایی، ورزش، استرس و…
  • همکاری با شرکت بیمه در زمینه بیمه خدمات درمانی
  • نظارت بر موجودی داروخانه و تهیه دارو مورد نیاز
  • مدیریت کارکنان داروخانه

دلایل زیادی باعث شده تا رشته داروسازی بدون کنکور تقاضای زیادی داشته باشد. از عواملی که باعث تعداد متقاضی بالا گشته مسائلی چون عدم قبولی در کنکور، سن زیاد، مشغله کاری و … می باشد. عدم قبولی در این رشته ها بخاطر رقابت زیاد، افراد را به تحصیل در این رشته ها بصورت بدون کنکور می کشاند. از بهترین رشته ها که طرفدار زیادی نیز دارد، رشته داروسازی می باشد. این رشته آینده شغلی خوبی هم دارد.

ثبت نام در رشته داروسازی بدون کنکور

لازم به ذکر است اگر متقاضی رشته داروسازی بدون کنکور می باشید باید خودتان را برای دنیایی از حفظیات آماده نمایید. رشته داروسازی دارو فروشی نمی باشد. افرادی که فارغ التحصیل این رشته اند، در بخش های گسترده کاری مشغول می شوند. یکی از این فیلدها دارو درمانی می باشد.

جهت مشاوره ثبت نام رشته داروسازی بدون کنکور می توانید از سراسر کشور با کارشناسان مرکز مشاوره میهن مشاور تماس بگیرید.

02170705003

ثبت نام در رشته داروسازی بدون کنکور در دانشگاه های پردیس بین الملل

 این دانشگاه ها زیرشاخه دانشگاه سراسری می باشند. مثلا دانشگاه پردیس بین الملل دانشگاه تهران زیر شاخه دانشگاه تهران می باشد. مدرک این دانشگاه ها دقیقا همان مدرک اصلی دانشگاه سراسری است. مدرکی که درنهایت از دانشگاه پردیس بین الملل تهران می گیرید، همان مدرک دانشگاه تهران است. جالب توجه است که این دانشگاه در رشته داروسازی بدون کنکور دانشجو پذیرش می کند.

در هنگام ثبت نام نیز با شما دو مصاحبه انجام می گیرد. یک مصاحبه علمی که شما را از جنبه علمی بررسی می نمایند و دیگری مصاحبه مالی می باشد که شما را از نظر تمکن مالی بررسی می نمایند. باید از سطح مالی خوبی برخوردار باشید که بتوانید شهریه های این دانشگاه ها را بپردازید.

ثبت نام در رشته داروسازی بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه آزاد هرساله رشته هایی را به صورت بدون کنکور ارائه می نماید که یکی از این رشته ها داروسازی می باشد. رشته هایی که بازار کار خوبی دارند توسط دانشگاه آزاد اسلامی به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد. رشته داروسازی هم به صورت بدون کنکور ارائه در این دانشگاه ارائه می گردد. بنابراین یکی از گزینه های داروسازی بدون کنکور همراه با دانشگاه های پردیس بین الملل،دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

برای اطلاع از دانشگاه های رشته داروسازی و همچنین رتبه های قبولی رشته داروسازی می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 02170705003 تماس بگیرید.

  1. رشته پزشکی بدون کنکور
  2. رشته دندان پزشکی بدون کنکور
  3. رشته شیمی بدون کنکور
  4. رشته وکالت بدون کنکور
رشته داروسازی بدون کنکور
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه رشته داروسازی بدون کنکور

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام در رشته دندان پزشکی بدون کنکور
رشته دندان پزشکی بدون کنکور

ثبت نام در رشته دندان پزشکی بدون کنکور در این بخش از سایت میهن مشاور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − 1 =