نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما تماس بگیرید...
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید

شماره تماس از تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۳ -۰۲۱

سرخط خبرها
سرباز معلم

اعزام به خدمت سرباز معلم سال ۹۷

چگونگی جذب و به‌کارگیری سرباز معلم

پس از انجام مراحل اولیه و انجام مراودات اداری میان ارگان نظامی و وزارت آموزش و پروش، این وزارت خانه از طریق یک فراخوان عمومی از افرادی که دارای شرایط اولیه برای انجام خدمت سرباز معلمی هستند ثبت نام به عمل می آورد. داشتن مدرک تحصیلی مناسب (حداقل دیپلم)، نداشتن غیبت، عدم سو سابقه و عضویت در بسیج شرایط اولیه برای ثبت نام است. این افراد پس از انجام مراحل گزینش، مصاحبه حضوری و تحقیقات محلی در صورت دستیابی به امتیازات مورد نظر، به عنوان نیروی معلم انتخاب می شوند. مراحل گزینشی سربازان توسط اداره آموزش و پرورش شهرستان انجام می شود.

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با کارشناسان میهن مشاور تماس بگیرید. با ما همراه باشید.

سربازان معلم پس از نهایی شدن ثبت نام چند ماه مانده به شروع سال تحصیلی برای آموزش اعزام می‌شوند. این آموزش ها دارای دو بخش است: بخش اول که آموزش‌های عمومی نظامی است و توسط نیروی زمینی سپاه پاسداران اجرا می‌گردد. پس از آن بخش دوم که شامل آموزش‌های لازم جهت تدریس همچون شیوه تدریس و مدیریت کلاس، سنجش و ارزشیابی و … است تا نیروی سرباز که تجربه خاصی در امر تدریس ندارد و تنها دارای توان علمی برای آموزش است، با تکنیک‌های مورد نیاز کار خود آشنا شود.

تاریخ اعزام به خدمت سرباز معلم

به گزارش میهن مشاور مشمولانی که برای انجام خدمت سربازی در طرح سرباز معلم سال ۹۷ پذیرفته شده‌اند، باید در تیر ۱۳۹۷ برای طی دوره آموزشی به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعزام شوند. مشمولان طرح سرباز معلم سال ۱۳۹۷ که دارای برگ آماده به خدمت در ماه‌های اسفند ۹۶ و اردیبهشت ۹۷ هستند، باید برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت خود اقدام کنند.

نکته: تاریخ اعزام به خدمت این دسته از مشمولان به اول تیر ۱۳۹۷ تغییر خواهد کرد و متقاضیان با در دست داشتن گواهی اعلام نیاز از اداره کل آموزش و پرورش استان یا شهرستان محل سکونت می‌توانند برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند. متقاضیان یک هفته پس از ثبت درخواست، می‌توانند برگ آماده به خدمت به تاریخ جدید را از طریق دفاتر مذکور دریافت کنند.

 

اعزام به خدمت سرباز معلم سال ۹۷
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه اعزام به خدمت سرباز معلم سال ۹۷

ازخط ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
همچنین میتوانید با شماره 70705003-021 نیز تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

امریه سربازی شهرداری
امریه سربازی شهرداری

امریه سربازی شهرداری مشخص شده است. با ما همراه باشید. سربازی یک خدمت مقدس برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شانزده =